Erikci Nakliyat Kimdir ?

Firmamız kurulduğu yıllardan bu yana kara nakliyesi hizmeti vermiştir, buna ek olarak firmamızın temel esasları doğruluk ve dürüstlüktür. Firmamız şehirlerarası yükleri özmal araçları ile yurtdışı taşıma yapmaktadır. Güvenimiz adımızdan gelmektedir. Hizmetleri müşteri talepleri doğrultusunda, esnek yapısı ile lojistik ve tedarik zincirinin her zaman önemli bir parçası olmuştur. Başta yurtiçi kara taşımacılığı olmak üzere depolama, paketleme, elleçleme faaliyetlerini içeren hizmetler sunmaktayız. Firmamız şehirlerarası karayolu nakliyesi yapmakta olup, hattında iddialı, hızlı ve güvenli hizmet vererek, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bir anlayış içerisinde bulunmaktadır.

En iyi kalitede hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine odaklanmış olan yönetici ve çalışanlarımızla sektördeki yerinizi daha uzun yıllar korumayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz. Şirketimiz, mevcut taşımacılık çözümlerini incelerken en iyi nakliye metodunu kullanmakta, ihtiyaçlara göre farklı çözümlerin farklı firmalar için en iyi seçenek olduğunu bilmektedir.

Kalite Politikamız

Taşımacılık alanında her zaman en güvenilir ve seri ulaşım kanallarıyla geliştirerek, her bir gönderinin denetimini anında sağlamak ve teslim bilgisi sunmak. Sorumluluk bilincine ve yüksek motivasyona sahip uzman çalışanlarla, beklentisinin ötesinde memnun olan sadık müşteriler yaratmak.

Şirketimiz, mevcut taşımacılık çözümlerini incelerken en iyi nakliye metodunu kullanmakta, ihtiyaçlara göre farklı çözümlerin farklı firmalar için en iyi seçenek olduğunu bilmektedir.

Müşterilerimiz ve tüketicilerimiz için yenilikçilik kelimesinin bizi çağrıştırması için çalışırız.

Alanımızda lider olmaya aday olup, elde edeceğimiz sonuçların da lider niteliği taşımasında kararlıyız.

Müşterilerimiz ve tüketicilerimiz için güvenilir kelimesinin bizi çağrıştırması için çalışırız.

Çevremize, toplumumuza karşı sosyal sorumluluğumuzun olduğu bilincindeyiz.

Ekip üyelerimize, müşterilerimize ve tüketicilerimize dürüst davranırız.

İnsanlara, toplumlara ve çevreye duyarlıyız. Ekibimizi, müşterilerimizi, tüketicilerimizi dinler, anlar, saygı gösteririz.